Profesionální a zároveň neobvykle lidský přístup!

 

Rád bych vám moc poděkoval za perfektně odvedenou práci, se kterou jsme byli všichni naprosto spokojeni! Vše bylo tak, jak jsme se dohodli, nic nebyl problém, vše se zařídilo a s neustálým úsměvem. 

 

Pavel Růžička, develoment director, BASIS Educational Group CZ

 

Když jsme v roce 2015 připravovali dvoudenní návštěvu členky britské královské rodiny, vévodkyně z Wessexu, chtěli jsme zajistit management akce od někoho, kdo dokáže skvěle komunikovat napříč různými světy businessu, státní správy a neziskových organizací. Současně dokáže mít cit pro protokol britské královské rodiny a odvede precizní event management. Obrátil jsem se na zakladatelky ViaLain Events. s.r.o. a na konci byla skvěle zorganizovaná návštěva vévodkyně z Wessexu , která ve dvou dnech obsahovala 7 samostatných akcí, včetně fundraisingové gala večeře a módních přehlídek. 

 

Ondřej Lochman, sarosta města Mnihovo Hradiště, bývalý výkonný ředitel The Duke of Edinburgh International Award Foundation

 

Děkuji za úžasnou podporu a pomoc, Kristý. Tvoje osobnost a zkušenosti jsou v tomto ohledu k nezaplacení! Neodvedu si představit nikoho jiného, kdo by byl schopný zvládnout tolik práce a zároveň laskavého přístupu najednou. Díky a těším se na další akce!

 

Markéta Peggy Marvanová, ultrabikerka, nejmladší česká pokořitelka americké Great Divide Tour (4418 km)

 

Organizace pod hlavičkou ViaLain Events s.r.o. je pro mne známka bezchybné preciznosti a důrazu na detail. Měl jsem šanci sledovat obě dámy při přípravě tiskových konferencí, gala večeří se zahraničními hosty, konferení a také při natáčení a nemohu než vyjádřit chválu. Mít takové šikulky v týmu, asi bych mohl vstávat o pár hodin později :-)

 

Petr Mikšíček, kulturolog, nezávislý autor, spisovatel, filmař a fotograf

 

Obě zakladatelky ViaLain Events s.r.o. znám již několik let, během nichž jsem s nimi velice často spolupracoval. Kristýna a Zuzana mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním náročných akcí, které vyžadují jak detailní plánování, tak tak i širší strategický nadhled. Jejich práce se vyznačuje nejenom vysokou mírou profesionality, kreativním přístupem, ale i odpovědným a promyšleným rozvinutím představy klienta o celkovém vyznění akce.

 

Petr Lang, program director, Prague Security Studies Institute (PSSI)

 

Kristýna je prostě vždy vynikající. Je ochotná, pracovitá a loajální a její srdce buší pro aktuální projekt a vždycky "všechno jde"! Má cit pro potřeby druhých a pokaždé je absolutní radost s ní spolupracovat. Její práci mohu osobně jen doporučit, jsem si jistá, že ona a její tým může být vzorem pro ostatní agentury v oblasti významných eventů. 

 

Markéta Slezák, zámecká paní, Zámek Bernštejn: Hotelový a golfový resort

 

So Zuzanou a Kristýnkou som spolupracoval na desiatkach akcií, vrátane velkých konferencií. Starali sa o tisícky spokojných návštevníkoch, stovky hostí vrátane prezidentov, premiérov, ministrov, držitelov nobeových cien. Sú zárukou precízneho plánovania a profesionálnej realizácie.

 

Boris Kaliský, výkonný ředitel, Paralelní Polis - Institute of Cryptoanarchy

 

S Kristýnou a Zuzkou je radost spolupracovat. Obě jsou moc milé, nadšené a zapálené pro svou práci a mají vřelý lidský přístup, což jejich službám dodává ojedinělou úroveň. Z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit. 

 

Lucie Leišová, plavkyně, pokořitelka Gibraltaru