ViaLain je cestou k úspěšné akci!

Organizační, personální, technické zajištění, propagace i medializace – to vše umíme. Naše společná cesta k organizaci akcí, na které se nezapomíná, je v kreativním přístupu a zároveň porozumění vašim požadavkům, profesionalitě poskytovaných služeb a spolehlivosti spolu s maximálním nasazením při plnění vašich představ.

Nabízíme víc než jen zajištění vaší akce!

Kristýna Valeš Syslová

Manažerka projektů a PR

Kristýna produkovala či se podílela na organizaci různorodých akcí, od akademických konferencí po společenské a sportovní události. Disponuje zkušenostmi jak ze zahraničí (Wimbledon 2005, zápasy v Twickenham Rugby stadium, Chichester Cathedral galavečery). Od roku 2009 intenzivně spolupracovala s Nadací Forum 2000 a společností Keynote s.r.o. V letech 2009-2014 se podílela na organizaci jednoho z největších veletrhů neziskových organizací – NGO Marketu a mezinárodních výročních konferencí Fora 2000. V roce 2011 koordinovala veřejnou přednášku Jeho Svatosti Dalajlamy v Kongresovém centru Praha (3000 návštěvníků). Dlouhodobě spolupracovala s ministerstvem zahraničí a židovskou obcí. Na jaře roku 2015 se podílela rovněž na organizaci návštěvy členky britské královské rodiny v Praze. Měla tu čest se pracovně setkat s mnoha významnými osobnostmi: Václav Havel, Condoleezza Rice, Jodie Williams, Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Adéla Pollertová. V jejím portfoliu zaujímá své místo i produkce odborných konferencí. V roce 2012 se podílela na produkci a dramaturgii vzdělávacího a rozvojového festivalu Inner Winner (1200 hostů). S velkým nadšením organizuje firemní promo akce, večírky či teambuildingy a s chutí zařídí jakoukoli soukromou oslavu, večírek, svatbu, ale třeba i slavnostní hony či módní přehlídky. Má rovněž bohaté zkušenosti s organizací vzdělávacích akcí, tréninků a školení pro děti, mládež i dospělé.

Zuzana Blahutová

Manažerka akcí

Zuzana se podílela na organizaci mezinárodní konference Forum 2000 od roku 2008 a v letech 2012-2014 a 2019 tuto akci s 200 vystupujícími a cca 3000 hosty celkově koordinovala. Zajišťovala také přednášku Jeho Svatosti dalajlamy v roce 2013 a podílela se i na jeho předchozích dvou návštěvách. Kromě těchto velkých akcí má na svém kontě mnoho debat studentů s osobnostmi z řad českých i světových politiků, žurnalistů a akademiků, zajištění kulatých stolů a odborných setkání v Praze pro zahraniční univerzity a jejich studenty a vedení workshopů na témata občasné společnosti, demokracie a lidských práv. Zuzana má také zkušenosti s organizováním gala večeří včetně těch s účastí významných osobností (Madeleine Albright, Její královská výsost hraběnka z Wessexu, Sonja Baťa, Karel Schwarzenberg a další), recepcí a kulturních akcí (výstavy, menší koncerty apod.).