Rád bych vám moc poděkoval za perfektně odvedenou práci, se kterou jsme byli všichni naprosto spokojeni! Vše bylo tak, jak jsme se dohodli, nic nebyl problém, vše se zařídilo a s neustálým úsměvem. 

Pavel Růžička, develoment director, BASIS Educational Group CZ

Když jsme v roce 2015 připravovali dvoudenní návštěvu členky britské královské rodiny, vévodkyně z Wessexu, chtěli jsme zajistit management akce od někoho, kdo dokáže skvěle komunikovat napříč různými světy businessu, státní správy a neziskových organizací. Současně dokáže mít cit pro protokol britské královské rodiny a odvede precizní event management. Obrátil jsem se na zakladatelky ViaLain Events. s.r.o. a na konci byla skvěle zorganizovaná návštěva vévodkyně z Wessexu , která ve dvou dnech obsahovala 7 samostatných akcí, včetně fundraisingové gala večeře a módních přehlídek. 

Ondřej Lochman, starosta města Mnichovo Hradiště, bývalý výkonný ředitel The Duke of Edinburgh International Award Foundation

Děkuji za úžasnou podporu a pomoc, Kristý. Tvoje osobnost a zkušenosti jsou v tomto ohledu k nezaplacení! Neodvedu si představit nikoho jiného, kdo by byl schopný zvládnout tolik práce a zároveň laskavého přístupu najednou. Díky a těším se na další akce!

Markéta Peggy Marvanová, ultrabikerka, nejmladší česká pokořitelka americké Great Divide Tour (4418 km)

Organizace pod hlavičkou ViaLain Events s.r.o. je pro mne známka bezchybné preciznosti a důrazu na detail. Měl jsem šanci sledovat obě dámy při přípravě tiskových konferencí, gala večeří se zahraničními hosty, konferencí a také při natáčení a nemohu než vyjádřit chválu. Mít takové šikulky v týmu, asi bych mohl vstávat o pár hodin později 🙂

Petr Mikšíček, kulturolog, nezávislý autor, spisovatel, filmař a fotograf

Obě zakladatelky ViaLain Events s.r.o. znám již několik let, během nichž jsem s nimi velice často spolupracoval. Kristýna a Zuzana mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním náročných akcí, které vyžadují jak detailní plánování, tak tak i širší strategický nadhled. Jejich práce se vyznačuje nejenom vysokou mírou profesionality, kreativním přístupem, ale i odpovědným a promyšleným rozvinutím představy klienta o celkovém vyznění akce.

Petr Lang, program director, Prague Security Studies Institute (PSSI)

Kristýna je prostě vždy vynikající. Je ochotná, pracovitá a loajální a její srdce buší pro aktuální projekt a vždycky “všechno jde”! Má cit pro potřeby druhých a pokaždé je absolutní radost s ní spolupracovat. Její práci mohu osobně jen doporučit, jsem si jistá, že ona a její tým může být vzorem pro ostatní agentury v oblasti významných eventů. 

Markéta Slezák, zámecká paní, Zámek Bernštejn: Hotelový a golfový resort

So Zuzanou a Kristýnkou som spolupracoval na desiatkach akcií, vrátane velkých konferencií. Starali sa o tisícky spokojných návštevníkoch, stovky hostí vrátane prezidentov, premiérov, ministrov, držitelov nobeových cien. Sú zárukou precízneho plánovania a profesionálnej realizácie.

Boris Kaliský, bývalý výkonný ředitel, Paralelní Polis – Institute of Cryptoanarchy

Děkujeme našim klientům a partnerům za milá slova!